Učitavanje...
Glossa Translate Glossa Prevodilaštvo - usluge prevođenja
GLOSSA TRANSLATE USLUGE

Ovjereni prevodi
Prevođenje pismenih tekstova
Hitni prevodi
Simultano prevođenje
Konsekutivno prevođenje
Usluge lektorisanja tekstova
Titlovanje

Prevodi internet stranica
GLOSSA TRANSLATE
Profesionalne i pouzdane usluge prevođenja.
Potreban Vam je prevod? Pošaljite upit za ponudu i naše ljubazno i susretljivo osoblje će Vam dostaviti u najkraće mogućem roku neobavezujuću ponudu.
Reference
Nasi zadovoljni klienti
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
POSLOVNICE

Banja Luka

Vidovdanska 39, 78000
+387 51 961 361
+387 66 185 988
banjaluka@glossa.ba
facebook.com/glossacentar
pon-pet, 9:00-22:00;
subota, 9:00-15:00;

Tuzla

Džafer Mahala 1 – Skver, 75000
+387 61 571 561
tuzla@glossa.ba
facebook.com/glossatuzla
pon-pet, 15:00-22:00;
subota, 9:00-14:00;

Brčko

Bulevar mira 4, 76000
+387 66 305 888
brcko@glossa.ba
facebook.com/glossabrcko
pon-pet, 16:00-22:00;

Prijedor

Vožda Karađorđa 14/1, 79101
+387 65 679 952
prijedor@glossa.ba
facebook.com/glossaprijedor
pon-pet, 16:00-22:00;

Doboj

Svetog Save 24, 74101
+387 53 961 119
+387 65 930 053
doboj@glossa.ba
facebook.com/glossadoboj
pon-pet, 16:00-22:00;
subota, 8:00-12:30;

Teslić

Sv. Save 19, 74270
+387 65 288 870
teslic@glossa.ba
facebook.com/glossateslic
pon-pet, 17:00-22:00;

Zvornik

Svetog Save 15, 75400
+387 65 539 172
zvornik@glossa.ba
facebook.com/glossazvornik
pon-pet, 16:00-22:00;
subota, 9:00-13:00;

Prnjavor

Veljka Milankovića bb, 78430
+387 65 531 840
prnjavor@glossa.ba
facebook.com/glossaprnjavor
pon-pet, 16:00-22:00;
subota, 9:00-13:00;

Derventa

Cara Lazara 45, 74400
+387 66 848 261
derventa@glossa.ba
facebook.com/glossaderventa
pon-pet, 17:00-22:00;

Gradiška

Mitropolita Georgija Nikolajeviča 16/1, 78400
+387 51 923 439
+387 65 695 355
gradiska@glossa.ba
facebook.com/glossagradiska
pon-pet, 17:00-12:00;

Bihać

Harmanski sokak bb (do OŠ Harmani 1), 77000
+387 62 079 929
bihac@glossa.ba
facebook.com/glossabihac
pon-pet, 14:00-22:00;
subota, 9:00-14:00;